Sıkça Sorulan Sorular

Lazer Epilasyon ne sıklıkla almam gerekir?


Kıl ve cilt tipinize ve tedavi edilen bölgeye bağlı olarak, genellikle 4-6 hafta aralıklarla tedaviye ihtiyacınız olacaktır. Vücudun her bir kısmı farklı bir kıl büyüme döngüsüne sahiptir, bu nedenle kıl dökülmesi, tedavi sırasında foliküllerin hangi aşamada olduğuna bağlı olarak değişecektir. Bununla birlikte, kalıcı bir sonuç için en az 10 seans gereklidir.
Lazer Epilasyon ne sıklıkla almam gerekir?


Kıl ve cilt tipinize ve tedavi edilen bölgeye bağlı olarak, genellikle 4-6 hafta aralıklarla tedaviye ihtiyacınız olacaktır. Vücudun her bir kısmı farklı bir kıl büyüme döngüsüne sahiptir, bu nedenle kıl dökülmesi, tedavi sırasında foliküllerin hangi aşamada olduğuna bağlı olarak değişecektir. Bununla birlikte, kalıcı bir sonuç için en az 10 seans gereklidir.
Lazer Epilasyon acıyor mu?


Lazer epilasyonun faydalarından biri, özellikle ağda ile karşılaştırıldığında tedavinin neredeyse ağrısız olmasıdır. Her atış saniyeden daha az sürer ve hafif bir karıncalanma hissi üretir. Kas olmayan özellikle hassas bölgelerde cilt üzerinde hafif bir ağrı hissedilebilir. Tüm lazer tedavilerinde kullanılan gelişmiş soğutma makinelerimiz, rahatsızlığı en aza indirmek için tedavi öncesinde, sırasında ve sonrasında cildinizi soğutur.
Lazer epilasyon randevularımı ertelemek sonuçlarımı etkiler mi?


Tedavide bir gecikme doğal olarak tedavinin nihai sonuçlarını geciktirir, ancak yine de iyi sonuçlar göreceksiniz. Daha önce elde ettiğiniz sonuçlar geri alınmayacak ve tedaviniz tekrar başladıktan sonra daha fazla gelişme görmeye devam edeceksiniz. Now Güzellik'de, tedavi planınızın en iyi sonuçları vermesini sağlamak için sürekli olarak tedavi sonuçlarını gözden geçiririz ve yapmaya devam edeceğiz.
Lazer Epilasyon randevuları arasında ne kadar süre çalışmalıyım?


Kıl ve cilt tipinize ve tedavi edilen bölgeye bağlı olarak, genellikle 4-6 hafta aralıklarla tedaviye ihtiyacınız olacaktır. Özellikle bayanlarda regl sonrası hormonlar yoğun çalıştığından regl bitiminden sonraki ilk 7 gün içerisinde işlem yapılması tavsiye edilir. Vücudun her bir kısmı farklı bir kıl büyüme döngüsüne sahiptir, bu nedenle kıl dökülmesi, tedavi sırasında foliküllerin hangi aşamada olduğuna bağlı olarak değişecektir.
Hangi Lazer Epilasyon makinelerini kullanıyorsunuz?


En iyi sonuçları elde etmek için en gelişmiş teknoloji olan Buz Başlıklı ütüleme sistem ve Ghost Lazer'i kullanıyoruz. Tüm lazer tedavilerinde kullanılan gelişmiş soğutma makinelerimiz, rahatsızlığı en aza indirmek için tedavi öncesinde, sırasında ve sonrasında cildinizi soğutur.
Ön ödemeli seanslarımın süresi dolar mı?


Evet, ön ödemeli seanslarınızın süresi dolar. 10'dan az tedavi satın alırsanız, bunları kullanmak için 12 ayınız olacaktır. 10 veya daha fazla tedavi satın alırsanız, bunları kullanmak için 18 ayınız olacaktır.
Hamile / Emziriyorsam Lazer Epilasyon olabilirmiyim?


Lazerin hamile veya emziren kadınlar için güvenli veya güvensiz olduğu konusunda kesin bir çalışma yoktur. Lazer Epilasyon ile ilgili herhangi bir endişeniz varsa lütfen doktorunuza danışın.
Dövme olan bölgeye Lazer Epilasyon yapılabilirmi?


Hayır, maalesef lazer teknolojimizi dövme olan bölgede uygulayamıyoruz.

 • Facebook Social Icon
 • Twitter Social Icon
 • Google+ Social Icon
 • YouTube Social Icon
 • Pinterest Social Icon
 • Instagram Social Icon

Şehitkamil - Gaziantep - info@nowguzellik.com

© 2021 by PURE. Proudly created with nowguzellik

Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkındaki diğer kaynaklardan ibarettir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla güzellik ve estetik amaçlı açılmış merkezlerde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. BU SİTE KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR.

Bu sitede yer alan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlı olup tüm kişilere uygunluğu hekim kontrolü gerektirir. Sitemizde yer alan doktor uygulamaları sadece poliklinik ve tıp merkezlerinde yapılmaktadır.

SİTE KULLANIM ŞARTLARI

Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.

 • Instagram
 • Facebook Sosyal Simge
 • Twitter
 • YouTube
 • Pinterest Sosyal Simge
 • Tumblr Sosyal Simge
png now_edited.png