Buz Başlıklı Lazer Epilasyon Diode Ütüleme Sistemleri Artık Gaziantep'te


Buz Başlıklı Lazer sistemleri kıl köklerini dondurarak yok eden bununla beraber son derece konforlu ve etkili epilasyonu sizlere sunan bir sistemdir.

Buz Başlıklı Lazer teknolojisi ile tanışmak ayrıca yazı pürüzsüz ve harika bir cilt ile karşılamak için geri sayım artık başladı.

Uzun yıllardır hayatımızda var olan lazer epilasyon sistemleri her ne kadar güzelliğimizi başka bir yöne taşımış olsa da, yeni çıkan sistemlerle ilgili henüz çözülmemiş bazı sorunlar vardı. Öncelikle her türde cilt rengine uygulanamıyor ve maalesef acı düzeni düşük olan insanlar için konforlu bir tedavi sağlayamıyorlardı.

Bu anlamda Buz Başlıklı Lazer epilasyon sistemleri yepyeni bir çığır açan bir teknoloji ile karşımıza çıktı. Buz Başlıklı Lazer Yeni nesil lazer sistemi olarak kalıcı ve pürüzsüzlük oluştururken , bunu daha kısa zamanda, çok daha etkili bir şekilde yerine getiriyor ve eski teknolojilere inat soğutucu mekanizma sayesinde çok daha gelişmiş , acı seviyesi çok düşük ve konforlu bir tedavi olanağını sizlere sunuyor. Örneğin eski nesil lazer sistemleri ile yapılan en çok acı hissedilen bikini bölgesine yapılan uygulamalar aşırı acılı olurken, Buz Başlıklı Lazer sayesinde bu hassas bölgelerde bile acısız ve daha konforlu bir epilasyon uygulamasını mümkün kılmakta. Üstelik sizin ten renginiz ne kadar fazla koyu olursa olsun! Eski tip lazer sistemlerinde ten rengi ne kadar koyu olursa o kadar lazer teknolojilerden fayda sağlamak da zor olurdu. Yani, esmer olmak bu anlamda bir dezavantaj haline gelmişti. Fakat yeni nesil Buz Başlıklı Lazer epilasyon teknolojisi ile en koyu tenlerde bile harika sonuçlar alabilmek artık mümkün hale geldi. Buda demekki artık, özellikle yaz aylarında bile bronz teninizle lazer epilasyon yaptırabiliyorsunuz ; bu da demek oluyorki Buz Başlıklı Lazer teknolojisinin, tüm sene boyunca yaz aylarında bile, ten renginiz farketmeden uygulanabilen tek lazer sistemi olması demek oluyor.

Artık ince tüylere kesin çözüm

Eski nesil lazer sistemlerinde karşımıza çıkan başka bir faktör de açık renkli ve ince tüyler üstünde etkili olmamasıydı. İnce tüylere sahip olan kadınların ve erkeklerin lazer tedavisinden faydalanamamaları ve farklı yöntemler olan ağda, jilet ve kıl dökücü kremler gibi eski nesil tüy alma yöntemlerine başvurmaları bununla birlikte bir tür mahkumiyet anlamına geliyordu. Ayrıca kızıl tüye sahip olan insanlarda da lazer teknolojilerden eski sistemde faydalanamıyorlardı. Birçok kadın ve erkek ise vücudundaki kıllarda çok etkili sonuçlar alırken yüzlerindeki ince ve açık renkli tüyler söz konusu olduğunda lazer sistemleri istenilen sonucu vermiyordu. Ancak 2014 yılında geliştirilen Buz Başlıklı Lazer sistemi ile lazer teknolojileri ile ilgili bu önemli sorun da ortadan kalkmış oldu. Yani artık ne kadar açık renk tüyleriniz olursa olsun faydalanabileceğiniz bir lazer epilasyon teknolojisi artık mevcut!

Mükemmel Ergonomi

Açık renkte ve ince tüyleri tamamen yok eden Buz Başlıklı Lazer’in başka bir üstünlüğü de mükemmel ergonomik tasarımı sayesinde ufak bölgeler üstünde de uygulama olanağı sağlaması. Gaziantep Lazer Epilasyon Merkezi Now Güzellik Salonu olarak Mesela eski nesil lazer sistemleri ile kaşlar üstünde herhangi bir uygulama yapmak söz konusu değildi. Artık erkeklerde lazer uygulama yaptırmak istiyorlarsa kaşların orta bölümündeki tüyleri tamamen yok etmek mümkün olabiliyor.

#buzbaşlıklılazer #gazianteplazerepilasyon #erkeklazer #diodeütülemesistemleri #lazerepilasyon #erkekkollazer #GenitalSakalÜstüKoltukAltıBoyunYarımAl #SakalÜstüKoltukAltıBoyunYarımAl #KoltukAltıBoyunYarımAl #Boyun #Bıyık

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Henüz etiket yok.
Follow Us
 • Facebook Basic Square
 • Twitter Basic Square
 • Google+ Basic Square
 • Facebook Social Icon
 • Twitter Social Icon
 • Google+ Social Icon
 • YouTube Social Icon
 • Pinterest Social Icon
 • Instagram Social Icon

Şehitkamil - Gaziantep - info@nowguzellik.com

© 2021 by PURE. Proudly created with nowguzellik

Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkındaki diğer kaynaklardan ibarettir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla güzellik ve estetik amaçlı açılmış merkezlerde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. BU SİTE KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR.

Bu sitede yer alan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlı olup tüm kişilere uygunluğu hekim kontrolü gerektirir. Sitemizde yer alan doktor uygulamaları sadece poliklinik ve tıp merkezlerinde yapılmaktadır.

SİTE KULLANIM ŞARTLARI

Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.

 • Instagram
 • Facebook Sosyal Simge
 • Twitter
 • YouTube
 • Pinterest Sosyal Simge
 • Tumblr Sosyal Simge
png now_edited.png