google-site-verification=b0rZGWwoecbmumPZv2nqKmH9oMRE2kpA01zGSbzckps
top of page

PROTEZ TIRNAK

protez jel tırnak, Gel Nail Art Design
protez tırnak gaziantep, jel tırnak gaziantep
protez jel tırnak, Gel Nail Art Design

 

Protez Tırnak

Bakımlı tırnaklar, temiz görünmenizi ve bakımlı oluşunuzu gözler önüne sermenizi sağlar. Günlük cilt bakımlarınızı yapıyor olsanız bile bakımlı tırnaklara sahip değilseniz eğer kullandığınız pek çok takı kollarınızda eğreti duracak bakımlı tırnaklar ise ellerinizin güzelliğini ön plana çıkartmanızı sağlayacaktır. Peki, tırnakları sürekli bakımlı tutmak mümkün mü?

 

Protez Tırnak Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

 

Bunun için geçmişte sık sık manikür için kuaföre gitmenize ya da saatler boyu manikür için kendi başınıza uğraşmanıza gerek olurken şimdilerde protez tırnak uygulaması ile uzun bir süre boyunca frenchli tırnaklar ile gezebiliyorsunuz.

 

Bu uygulama son dönemlerin en popüler tırnak bakım uygulamalarından biri durumuna geldi. Güzellik merkezimizde de yapılan bu uygulamada belli işlem basamakları sayesinde, suya ve pek çok kimyasala dayanıklı olan tırnaklara kavuşmanız sağlanıyor.

 

Protez tırnak kullanmanın en önemli avantajlarından biri ise tırnağın üzerine dilediğiniz ojeyi sürerek daha sonra bu ojeyi tırnağınızın ojinaline zarar vermeden sürebiliyor olmanız. Yani tırnağınız için hazırlanmış zemini farklı renkler ile de oldukça uzun bir süre kullanmanız mümkün olabiliyor.

 

Protez Tırnak Nasıl Uygulanır?

Protez tırnak uygulamasında özel bir yapıştırıcı yardımıyla, zemin olarak kullanılan tırnaklar kendi tırnağınız üzerine sabitleniyor. Bunun öncesinde güzel bir manikür yapılıyor ve böylece tırnaklarınızın çok daha şık durması sağlanıyor.  Yapıştırma işleminden sonra tırnaklarınızda şekillendirmeler yapılıyor ve dilediğiniz oje ya da french uygulaması yapılarak işlem tamamlanmış oluyor.

Gel Nail Art Design

 

bottom of page