Buz Lazer Gaziantep
Buz Lazer Gaziantep

Buz Başlıklı Diode Ütüleme epilasyon sistemleri Gaziantep

press to zoom
Gaziantep Lazer Epilasyon
Gaziantep Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüylerden ve kıllardan kurtulmak çok kolay lazer epilasyon ile istenmeyen tüylere veda edin

press to zoom
tum vücut lazer epilasyon
tum vücut lazer epilasyon

Buz Başlıklı Lazer Epilasyon

press to zoom
Buz Lazer Gaziantep
Buz Lazer Gaziantep

Buz Başlıklı Diode Ütüleme epilasyon sistemleri Gaziantep

press to zoom
1/4
Erkek Lazer Epilasyon
Erkek Lazer Epilasyon

Buz Başlıklı Lazer Epilasyon göğüs sırt omuz koltuk altı ense boyun kuyruk sokumu tüm kol tüm bacak kıllarına veda edin

press to zoom
erkek lazer epilasyon
erkek lazer epilasyon

Gaziantep buz başlıklı lazer epilasyon ile istenmeyen tüy ve kıl sorununuz kalmasın

press to zoom
erkek bayan lazer epilasyon
erkek bayan lazer epilasyon

Erkek ve bayanlarda istenmeyen tüy ve kıla veda etmek ağrısız acısız Gaziantep buz başlıklı lazer ile mümkün

press to zoom
Erkek Lazer Epilasyon
Erkek Lazer Epilasyon

Buz Başlıklı Lazer Epilasyon göğüs sırt omuz koltuk altı ense boyun kuyruk sokumu tüm kol tüm bacak kıllarına veda edin

press to zoom
1/3
Lazer epilasyon ile kıl ve tüy sorununuz kalmasın bayanlar için Tüm Genital Koltuk Altı Boyun Yarım Alt Bacak Tam Bacak Genital Tüm Vücut Yüz Hari Göğüs Tüm yüz Tüm Vücut Bıyık Göğüs ve Omuz Bikini Bölgesi Omuz Çene Yarım Kol Sırt Kuyruk Sokumu Göbek Tüm Kol Göğüs Arası Kaş Arası
Lazer Epilasyon Gaziantep Fiyatları

Lazer Epilasyon hakkında detaylı bilgi, fiyatlar ve randevu için

Whatsapp üzerinden canlı chat ile yada arayarak bize ulaşın:
0 (850) 303 33 10 - 0 (342) 320 00 99

info@nowguzellik.com

Buz Başlıklı Lazer Epilasyon

Lazer sistemi kullanılarak epilasyon işleminin yapılmasıdır. Üstelik istenmeyen tüylerden ömür boyu kurtulmayı sağlar. Lazer ışını, kıl köküne odaklanır ve kıl kökünü şiddetli ışığı ve ısı enerjisi ile her noktadan sıkıştırarak yok olmasını sağlar. Bu şekilde ölen ve küsen kıllar bir daha cilt yüzeyine çıkmazlar.

Lazer epilasyon uygulamasının etkisi ve güvenilirliği, FDA (Amerikan Gıda Ve İlaç Dairesi) yönetiminde 1997 yılında onaylanmıştır.

Nasıl Uygulanır?

Bu işlem özel lazer cihazları ile cilt yüzeyinin lazer ışınları atışları ile taranması şeklinde uygulanır.

Hangi Bölgelerde Uygulanır?

Söz konusu işlem istenmeyen tüylerin olduğu her bölgede uygulanır.

 • Koltuk Altı

 • Bütün Kol

 • Bütün Bacak

 • Yüz ( dudak üstü, yanaklar, çene, alın, şakaklar, favoriler... )

 • Dekolte

 • Sırt

 • Boyun, Ense

 • Kulak

 • Burun

 • El ve Ayaklar

 • Göbek

 • Kalça, Basen

 • Gental Bölge

 

Lazer Epilasyon Uygulaması Kimlere Yaptırılmalıdır?

Alanında uzmanlaşmış estetisyenler tarafından yapılmalıdır. Lazer epilasyon yapmaya yetkisi olmayan kişilerin yaptığı uygulamalar sakıncalıdır.

Lazer Epilasyonda Sistem Farklılıkları

Her lazer ışını farklı dalga boyuna sahip olduğu için farkı özelliklerdeki kıl köklerinde etkililerdir. Yanlış lazer sistemi ile yapılan epilasyon uygulamaları başarılı sonuçlar vermez.

Alexandrite Lazer

Bu lazer sistemi ilk çıkan lazer sistemlerindendir ve dalga boyu 755 mm olduğu için koyu renk kıl köklerinde etkilidir. Özellikle beyaz tenli ve siyah kıl köklerine sahip kişiselerde çok başarılı bir lazer sistemidir.

Diyot (Diode) Lazer

Bu lazer sistemi ise zayıf tüylerde çok etkilidir. Dalga boyu 810 mm olan bu ışın sistemi özellikle açık tenlilerde ve zayıf tüylerde etkilidir. Özellikle yüz, dekolte , eller üzerinde çok etkilidir.

Nd:YAG Lazer

Dalga boyu 1064 mm olan bu lazer sistemi ise tüm kıl köklerinde başarılıdır. Bronzlaşmamış her tür cilt rengi ve kıl kökü üzerinde etkili olan bu lazer sistemi bir çok alanda başarılıdır.

Bu lazer sistemleri ile küçük br bölgeye yapılan tek bir deneme atışı ile ve kişinin tengine göre uygun olan lazer epilasyon cihazı seçilir ve işlemler o şekilde planlanır.

Seans Bilgileri
Seans Sayısı

Her kişi için farklı bir seans sayısı vardır. Alt sınır ise 6 dır. Ortalama bir kıl probleminin çözümü için ise 6 – 10 seans yeterlidir.

Seans Süresi

Uygulama yapılacak olan alandakı kıl yoğunluğu, uygulama yapılacak olan alan sayısı süreyi uzatır. Bu nedenle süre 2 dakika ile 2 saat arasında değişir. Örneğin dudak üstü 2 dakika, koltuk altı 15 dakika , bütün vücut lazer epilasyon ise 2 saat sürmektedir.

Seans Periyodu

Uygulama aralığı yüz bölgesi hariç ayda 1 olarak ayarlanır. Seans sayısı ilerledikçe kılların çıkma süresi de uzar ve seanslar 2 ayda bir şeklinde uygulanır.

Yani bu işlem hem istenmeyen tüylerden sizi kurtarır hem çok vaktinizi almaz hem de sürekli vakit ayırmanızı gerektirmez.

İşlemler Acı Hissi Yaratır Mı?

Yeni lazer cihazlarının çoğunda soğuk hava üfleyen ve rahatlık yaratan sistemler mevcuttur. Acı hissi çok azdır. Yinede acı eşiği düşük olan hastalarda lokal anestezi kremi sürülerek işlem o şekilde yapılır.

İşlemden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Lazer epilasyon için kılların cilt yüzeyinde baş vermiş olması yeterlidir. Bu nedenle kıllar seans süresine kadar fazla uzadıysa kesim yapan bir alet ile uçlarından kesilmelidir. Ama bütün lazer epilasyon tedavisi süresinde kıllar ağda ile alınmamalıdır. Yani kıl köklerine asla dokunulmamalıdır. Buna ek olarak seanslardan önce ve tüm lazer epilasyon tedavisi boyunca güneş yanığı ve herhangi bir materyal ile bronzlaşma yapılmamalıdır.

Uygulama Sonrası Uyarılar

İşlemlerden sonra ,

 • Güneşten koruyucu krem sürülmeli

 • İşlem bölgesi tahriş edilmemeli

 • Uygulama yapılan alan yıkanmamalı

 • Üzerine makyaj yapılmamalıdır.

Gaziantep Lazer Epilasyon Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirim?

Ülkemizde Sağlık Bakanlığı'nın ilgili mevzuatındaki hükümler sebebiyle özel muayenehane sahibi doktorlar, hastaneler, poliklinikler, tıp merkezleri veya lazer epilasyon merkezleri; internet sayfalarında lazer epilasyon fiyat listesi paylaşamamaktadır.

Lazer Epilasyon Fiyatları Niçin Merkezler Arasında Farklı Olmaktadır?

Epilasyon merkezinin kullandığı cihazın kalitesi, işlem yapılırken uygulanan lazer enerji değerleri gibi faktörler lazer epilasyon fiyatlarında farklılıklara sebep olabilmektedir. Ayrıca, merkezin fiyat politikası, kişiye özel olarak kıl yoğunluğu ve tipi fiyatlarda çeşitlilik yaratabilir. Aynı bölge de olsa Kadın / Erkek lazer epilasyon fiyatları farklı olmasının sebebi kıl sayısı ve kalınlığıdır..

Gaziantep epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan telefonları arayarak yada Canlı müşteri temsilcimiz aracılığı ile alabilirsiniz.