google-site-verification=b0rZGWwoecbmumPZv2nqKmH9oMRE2kpA01zGSbzckps
top of page
lazer-epilasyon-gaziantep-bayan
now güzellik

   Buzz Lazer Epilasyon

Artık günümüzde vücudumuzda bulunan İstenmeyen tüylerden kurtulmak hayatımız boyu bir mücadele etme çabası halinden çıktı. Kendi yöntemlerimiz ile Ağda, jiletleme, tıraş gibi geleneksel yöntemlerle başlayan bu mücadele 20 yıl önce lazer epilasyon uygulamasının geliştirilmesi ile başka bir boyut kazandı.  Lazer sistemlerinin İlk zamanlar sadece açık renkli cilt tiplerinde uygulanabilmesi sağlanırken gelişen teknoloji ile birlikte koyu renkli kıl tiplerinde'de başarılı olan lazer epilasyon cihazları zaman içerisinde geliştirildi. Yeni geliştirilen teknolojiler ile artık daha koyu tenli kişilere'de lazer epilasyon yapılmaya başlandı. Günümüzde artık lazer epilasyon, en yaygın ve  en çok ilgi gören medikal estetik işlemlerinde botoks ve dolgu enjeksiyonlarından sonra ikinci sırada yerini almakta ve korumaktadır. Lazer epilasyon ilk çıktığında sadece açık tenli kişilerde lazer epilasyon mümkünken şimdi artık esmer, buğday tenli hatta çok koyu tenli kişilere bile lazer epilasyon işleminin yapılabilmesi mümkündür. Günümüzde kadınlar kadar artık erkekler de istenmeyen tüylerinden kurtulmak için sıklıkla lazer epilasyon yaptırıyorlar. Her geçen büyüyen lazer epilasyon pazarı hasta konforunu sonuç odaklı ve daha az acı sistemleri ile ön plana çıkaran teknolojilerin gelişmesinin önünü açmıştır.

Tüm Cilt ve Tüm Kıl Tiplerinde Epilasyon sistemleri Lazer epilasyon sistemlerinde 3 dalga boyu kullanılmaktadır (Alexandrite, Diode ve Nd:YAG ) bu 3 sistemi tek bir sistemde barındıran tek sistem avantajı ile sarışın, esmer, kumral, buğday ten, ve bronz tende dahi epilasyon yapılmasını sağlar. İnce kıllar dahil bütün kıllarında etkili sonuç alınmasını sağlar. Beyaz tenden bronz tene kadar, kalın kıldan ince tüye kadar tamamen  geniş bir yelpazede istemediğiniz tüylerle güçlü mücadele eder. 4 mevsim boyunca güvenle lazer epilasyon yaptırılabilmesine olanak sağlayan bir sistemdir.

Yan etkisi olmayan bu sistemde Koyu renkli ciltlerde tahrişe neden olabilecek aynı bölgeye verilecek yüksek enerji yoğunluğu yerine ütüleme Tekniği  ile kademeli kademeli ısıtma sağlayarak daha konforlu bir epilasyon seansı geçirmenizi sağlar. Buz Başlıklı Lazer cihazının  tekniği ile cilde zarar vermeden kıl kökleri etkin bir şekilde tahrip edilir. Ciltte işlem sonrası oluşabilecek kızarma, yanık oluşumu, kabuklanmaya benzer etkiler, tende oluşabilecek renk değişimleri gibi tüm oluşabilecek yan etki risklerini minimuma indirger.

Ağrısız bir sistemdir: Vücutta oluşabilecek Ağrı toleransını her ne kadar subjektif olsa da kişiden kişiye acı eşiği yüksek yada düşük olabileceğinden kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir çoğu kişi ise lazer epilasyon esnasında ağrı duyabilir. Özellikle genital bölge çok hassas bir bölge olduğundan , erkek sırt bölgesi gibi hassas bölgelerdeki kılların epilasyonu çok daha ağrılıdır. Buz başlıklı lazer epilasyon esnasında  cilde değdiğinde cildi serinleten gelişmiş özel bir soğutma teknolojisine sahiptir. Lazer enerjisi kıl folikülünü tahrip ederken, başlığın soğuk safir ucu cildi -10 dereceye kadar soğutur. İşlem yapılırken neredeyse hiç ağrı duyulmaz. Ayrıca buz başlık Teknolojisi ile cilt yüzeyinde yanık oluşma riski minimum seviyeye iner.

 

Hızlı epilasyon keyfi ile lazer epilasyon seansları daha kısa sürede biter.

Lazer Epilasyon fiyatları hakkında 0 850 303 3310 nolu       hattımızdan destek alabilirsiniz.

bottom of page