KALICI MAKYAJ- microblading

Gaziantep Kacı Makyaj Kaş Tasarımı Kıl Tekniği Microblading tekniği ile Deepliner ayeliner
Gaziantep Kacı Makyaj Kaş Tasarımı Kıl Tekniği Microblading tekniği ile Deepliner eyeliner
Gaziantep Kacı Makyaj Kaş Tasarımı Kıl Tekniği Microblading tekniği ile Deepliner eyeliner
Gaziantep Kacı Makyaj Kaş Tasarımı Kıl Tekniği Microblading tekniği ile Deepliner eyeliner

        Permanent makyaj ( Kalıcı Makyaj ):

 

   Kaşlarınıza  karakteristik ifade vermenin en kolay yolu permanent make-up yani long time lineer  conture (kalıcı makyaj ) uygulamasıdır. Bu sayede kaşlarınıza istediğiniz şekli ve formu verebilir, makyaja ayırdığınız zamanı kısaltabilirsiniz. Aynı zamanda bu uygulama kaş göz ve dudak bölgesinde uygulanabilir.

 

Kıl Tekniği : Bu teknik yaklaşık olarak 30 yıldır tüm dünyada uygulanmaktadır. Son zamanlarda ülkemizde de bir hayli trend bir uygulamadır. Amaç burda kaşlara şekil verirken doğal olmayan tattoo görüntüsünden çıkartıp uygulamayı kıl yönünde ve şeklinde çizgiler yaparak doğal görnümü elde edip kaşlara yeni bir form kazandırmaktır.

 

   Uygulamada kullanılan tüm malzemeler steril, hijyen presedürlerine uygun ve özellikle kullanılan iğneler kişiye özel gümüş uçlu ve tek kullanımlıktır. Müşterilerimizin sağlığı en öncelikli prensibimizdir. Uygulama için ortalama 1 saatinizi ayırmanız yeterli olacaktır. Sonrasında normal günlük yaşantınıza dönebilir ve işlemin konforunun rahatlığını yaşayabilirsiniz. Renkler ten saç ve cildinize en uygun bir biçimde seçildiği için diğer uygulamalardaki gibi yapay görünmez ve rahatsız etmez. Uygulamadan 1 hafta sonra renk asıl görünümünü almaya başalar ve 1 ay gibi bir sürede tamamen teninize oturmuş olur. Bu sayede istediğiniz güzel ve estetik görünüme kavuşmuş olursunuz.

 • Facebook Social Icon
 • Twitter Social Icon
 • Google+ Social Icon
 • YouTube Social Icon
 • Pinterest Social Icon
 • Instagram Social Icon

Şehitkamil - Gaziantep - info@nowguzellik.com

© 2021 by PURE. Proudly created with nowguzellik

Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkındaki diğer kaynaklardan ibarettir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla güzellik ve estetik amaçlı açılmış merkezlerde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. BU SİTE KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR.

Bu sitede yer alan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlı olup tüm kişilere uygunluğu hekim kontrolü gerektirir. Sitemizde yer alan doktor uygulamaları sadece poliklinik ve tıp merkezlerinde yapılmaktadır.

SİTE KULLANIM ŞARTLARI

Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.

 • Instagram
 • Facebook Sosyal Simge
 • Twitter
 • YouTube
 • Pinterest Sosyal Simge
 • Tumblr Sosyal Simge
png now_edited.png