google-site-verification=b0rZGWwoecbmumPZv2nqKmH9oMRE2kpA01zGSbzckps
top of page
3D ipek kirpik
3d kirpik ekimi
ipek kirpik ekimi

Gözlerinizde hiç ağırlık yapmayan ve makyaj zahmetinden kurtaran ipek kirpik ekleme yöntemi, Now Güzellik Salonu profesyonel uygulaması size estetik olarak rahatlık ve güven hissettirecektir.

İpek kirpik uygulaması, gerçek kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlığını arttıran oldukça yeni bir yöntemdir.

İpekten hazırlanmış olan bu takma kirpikler, gerçek kirpiklere tek tek özel yapıştırıcısı ile yapıştırıldığından görünümü oldukça doğaldır. Bu kirpikler farklı şekil ve kalınlıklarda olabildiğinden, her tipte doğal kirpiğe görsel olarak uyum sağlayabilmektedir.

Bir ipek kirpik tanesinin uzunluğu 8-15 milimetre arasında değişebilmekte ve uygulama doğru yapıldığında, doğal kirpiğin büyümesine bağlı olarak, bulunduğu yerde 3 aya kadar dökülmeden kalabilmektedir.

Ancak, bu süre içinde gözün elle ovuşturulması ve doğal nedenlerle gerçek veya ipek kirpiğin dökülebilme olasılığından dolayı, takma ipek kirpik uygulamasının belirli aralıklarda tekrarlanması önerilmektedir.

Rimel Derdine Son Veren Buluş 

Makyaj sürenizi azaltmak ya da mascara kullanmadan, daha dolgun kirpiklere sahip olmak için yaptırabileceğiniz ipek kirpik ve rötuş uygulamalarıyla beraber, yaklaşık 3 ay boyunca doğal gözüken , güçlü ve dolgun kirpiklere sahip olursunuz.

İpek kirpiklerin kullanımı oldukça rahat ve güvenlidir . İpek kirpikler, normal kirpik ağırlığının yarısı kadardır, dolayısıyla kişiler herhangi bir ağırlık hissetmezler.

Ancak, uygulama yapılmadan önce cilt ve kirpikler makyajsız, kuru, temiz ve rimelsiz olmalıdır. Yüzde herhangi bir nemlendirici dahi bulunmamalıdır. 

İpek Kirpik

 

Güzelliğin vurgulu bakışların altına gizlenmiş halini ortaya çıkartan kirpikler, genetik olarak gür ya da seyrek, uzun ya da kısa olabiliyor. Daha anlamlı ve derin bakışlar için uzun kirpiklerin hayalini kuran bayanların sayısı da hayli fazla.

 

Pek çok kimyasal ilaç uygulaması, kirpik güçlendirici serum uygulamaları mevcut. Bu uygulamalar uzun vadede sonuç verebiliyor olsalar da gözler için alerji riski taşıyabildiklerinden şimdilik kısa sürede uzun ve dolgun kirpiklere kavuşmanın en kısa yolu ipek kirpik uygulaması gibi görünüyor.

 

İpek Kirpik Uygulaması Doğal Bir Görünüm Sağlar mı?

 

İpek kirpik uygulaması güzellik merkezimizde profesyonel eller tarafından uygulanıyor. Peki, ipek kirpik nedir ve nasıl uygulanır?

 

Öncelikle ipek kirpiklerin, doğal kirpik kıllarınıza benzer yapıdaki bir malzemeden üretildiğini ve böylece de son derece doğal bir sonuç verdiğini söyleyebiliriz. Uygulayıcı kişinin profesyonelliği ise uygulama başarısını etkileyen en önemli faktörler arasında yer alıyor.

 

İpek Kirpik Nasıl Uygulanır?

 

İpek kirpik nasıl uygulanır konusuna gelecek olursak, öncelikle kirpikleriniz antibakteriyel solüsyon ile temizlenerek taranıyor. Sonrasında ise kirpiklerinizin seyreklik oluşturan boşluklu noktalarına özel anti alerjenik yapıştırıcı yardımıyla tek tek kirpik ekleme işlemi gerçekleştiriliyor.

 

Bu esnada, kirpik boyutlarının doğru seçimi son derece önemli bir nokta. Gözlerinizi rahat açıp kapatabilmeniz, kirpiklerinizi rahat kullanabilmeniz ve çok daha anlamlı bakışlara sahip olabilmeniz için uzun kirpiklerin dış göz kapağı kısmına kısa kirpiklerin ise iç göz kapağı kısmına yerleştirilmesi ve orantılı bir görünüm yakalanması gerekiyor.

 

3D ipek kirpik
ipek kirpik
bottom of page