google-site-verification=b0rZGWwoecbmumPZv2nqKmH9oMRE2kpA01zGSbzckps
top of page

İĞNELİ EPİLASYON

Gaziantep İğneli Epilasyon
İğneli Epilasyon
iğneli epilasyon

İğneli Epilasyon

 

Bayanların kurtulmak adına büyük uğraşlar vermek zorunda kaldıkları istenmeyen tüylerin en kesin çözümleri arasında iğneli epilasyon tekniği yer alıyor.  İğneli epilasyon tekniğinin lazer epilasyon tekniğinden pek çok farkı bulunuyor. Öncelikle İğneli epilasyonun lazer epilasyondan farklı olarak tek uygulamada sonuç veriyor olması önemli tercih sebeplerinden bir tanesi.

Lazer teknolojisinde istenmeyen tüylerinizin dökülmesini beklemeniz söz konusu iken iğneli epilasyonda ilk uygulamada eğer, işlem doğru yapılmış ise sonsuza dek o kısımdaki tüylerden kurtulmanızı sağlıyor.

 

Yüz Bölgesine İğneli Epilasyon

 

Yapılan araştırmalara göre,  yüz bölgesine lazer epilasyon uygulaması tüylerin daha da yayılmasına sebep olurken iğneli epilasyonda lazer ışınlarının görmediği ayva tüyleri bile tek tek yok edilebiliyor. Aynı zamanda iğneli epilasyon uygulamasının her mevsim yaptırılabiliyor olması da önemli avantajlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Peki, iğneli epilasyon nasıl yapılır?

 

İğneli Epilasyon Nasıl Yapılır?

 

Bu uygulamada, kişiye özel yumuşak uçlu iğneler ile her bir kıl köküne tek tek girilerek elektrik akımı ile canlı tüy köküne harabiyet verilmesi sağlanır. Böylece canlılığını tamamen yitiren kök bir daha kıl üremez duruma gelir ve istenmeyen tüylerinizden sonsuza dek kurtulmanız sağlanır.

 

İğneli Epilasyonda İz Kalır mı?

 

Güzellik merkezimizde yapılan iğneli epilasyon uygulamasında, bu uygulamanın önemli dezavantajlarından biri olan iz kalma riski kesinlikle bulunmamaktadır.

Kıl köklerinin çıkış yönüne doğru yapılan uygulamada hassas bir çalışma yolu izlenir ve doğru noktalara elektrik akımı gönderilerek yara oluşturmadan istenmeyen tüylerinizden kurtulmanız sağlanır.

 

bottom of page