İĞNELİ EPİLASYON

Gaziantep İğneli Epilasyon
İğneli Epilasyon

İğneli Epilasyon

 

Bayanların kurtulmak adına büyük uğraşlar vermek zorunda kaldıkları istenmeyen tüylerin en kesin çözümleri arasında iğneli epilasyon tekniği yer alıyor.  İğneli epilasyon tekniğinin lazer epilasyon tekniğinden pek çok farkı bulunuyor. Öncelikle İğneli epilasyonun lazer epilasyondan farklı olarak tek uygulamada sonuç veriyor olması önemli tercih sebeplerinden bir tanesi.

Lazer teknolojisinde istenmeyen tüylerinizin dökülmesini beklemeniz söz konusu iken iğneli epilasyonda ilk uygulamada eğer, işlem doğru yapılmış ise sonsuza dek o kısımdaki tüylerden kurtulmanızı sağlıyor.

 

Yüz Bölgesine İğneli Epilasyon

 

Yapılan araştırmalara göre,  yüz bölgesine lazer epilasyon uygulaması tüylerin daha da yayılmasına sebep olurken iğneli epilasyonda lazer ışınlarının görmediği ayva tüyleri bile tek tek yok edilebiliyor. Aynı zamanda iğneli epilasyon uygulamasının her mevsim yaptırılabiliyor olması da önemli avantajlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Peki, iğneli epilasyon nasıl yapılır?

 

İğneli Epilasyon Nasıl Yapılır?

 

Bu uygulamada, kişiye özel yumuşak uçlu iğneler ile her bir kıl köküne tek tek girilerek elektrik akımı ile canlı tüy köküne harabiyet verilmesi sağlanır. Böylece canlılığını tamamen yitiren kök bir daha kıl üremez duruma gelir ve istenmeyen tüylerinizden sonsuza dek kurtulmanız sağlanır.

 

İğneli Epilasyonda İz Kalır mı?

 

Güzellik merkezimizde yapılan iğneli epilasyon uygulamasında, bu uygulamanın önemli dezavantajlarından biri olan iz kalma riski kesinlikle bulunmamaktadır.

Kıl köklerinin çıkış yönüne doğru yapılan uygulamada hassas bir çalışma yolu izlenir ve doğru noktalara elektrik akımı gönderilerek yara oluşturmadan istenmeyen tüylerinizden kurtulmanız sağlanır.

 

 • Facebook Social Icon
 • Twitter Social Icon
 • Google+ Social Icon
 • YouTube Social Icon
 • Pinterest Social Icon
 • Instagram Social Icon

Şehitkamil - Gaziantep - info@nowguzellik.com

© 2021 by PURE. Proudly created with nowguzellik

Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkındaki diğer kaynaklardan ibarettir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla güzellik ve estetik amaçlı açılmış merkezlerde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. BU SİTE KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR.

Bu sitede yer alan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlı olup tüm kişilere uygunluğu hekim kontrolü gerektirir. Sitemizde yer alan doktor uygulamaları sadece poliklinik ve tıp merkezlerinde yapılmaktadır.

SİTE KULLANIM ŞARTLARI

Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.

 • Instagram
 • Facebook Sosyal Simge
 • Twitter
 • YouTube
 • Pinterest Sosyal Simge
 • Tumblr Sosyal Simge
png now_edited.png