Ghost Laser A+ Gold Yeni Teknoloji

Hayalet Lazer

Bir tüyün yok edilmesi için papillanın (kıl kökü) yanması gerekir hangi sistem uygulanırsa uygulansın papillaya ulaşmalıdır. Şimdiye kadar uygulunan lazer sistemleri tek dalga boyu kullanabiliyordu. Alexandrite lazerler 720 nm , Diod lazerler 810 , ND:Yag lazerler ise 1064 nm. Tüylerimizin derinliği birbirinden farklıdır, ince tüyler 720 nm den daha sığ derinliktedir dolayısıyla bir ince tuyün kökü ''papilla''nın tahrip edilebilmesi için daha sığ bir ışın uygulanmalıdır, aksi takdirde ya tüy kökü tahrip olmaz ya da daha derinlere inildiği için uyuyan diğer kıl soğanları uyanır. Ghost lazer sisteminde tam istenilen deri derinliğine erişilebilir. Ghost Lazer ışın değil ısı vererek kıl köklerini tahrip eder. Ayrıca -10 C lik soğutma başlığı sayesinde acı hissedilmez. Ghost Lazer epilasyon yöntemi ile dermis altı ısı ile yoğunlaştırılir ısı enerjisi, kıl köklerini tahrip etmeye ve uzun süreli epilasyon sağlamaya yönelik bir uygulamadır. Cilde zarar vermeden saçılan enerji , kıl foliküllerinin içerisine tesir edip kıl soğancığının tekrardan büyümesini engellemektedir. Cilt rengi ( esmer, kumral, beyaz ) kıl rengi ( ince, ayva tüy, orta ve kalın ) ayırt etmeksizin tüm vücutta kalıcı epilasyon sağlar. Normal laser veya IPL ile, kıla belli bir enerji verirsiniz. Bu enerji düşük olursa sonuç alamazsınız, sadece kılın üst kısmı yanar, haftasına yeniden çıkar. Yüksek enerji verirseniz, yanık oluşabilir.

GHOST LAZER NEDEN ACI VERMEZ; Ghost laser'de optimal doz, parçalar halinde verilir. Termal relaksasyon süresi: TRT (Thermal Relaxation Time). Termal relaksiyon süresi, ısınan bir cismin soğuması için gereken süredir. Kısaca soğuma süresi demek doğru olur. Soğuma hızı, kütle ile çok alakalıdır. Büyük kütleli cizimler geç soğur. Küçük kütleli cisimler, çabuk soğur. Ghost laser 'yi anlamak için bunu anlamak çok önemlidir.

 • Facebook Social Icon
 • Twitter Social Icon
 • Google+ Social Icon
 • YouTube Social Icon
 • Pinterest Social Icon
 • Instagram Social Icon

Şehitkamil - Gaziantep - info@nowguzellik.com

© 2021 by PURE. Proudly created with nowguzellik

Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkındaki diğer kaynaklardan ibarettir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla güzellik ve estetik amaçlı açılmış merkezlerde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. BU SİTE KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR.

Bu sitede yer alan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlı olup tüm kişilere uygunluğu hekim kontrolü gerektirir. Sitemizde yer alan doktor uygulamaları sadece poliklinik ve tıp merkezlerinde yapılmaktadır.

SİTE KULLANIM ŞARTLARI

Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.

 • Instagram
 • Facebook Sosyal Simge
 • Twitter
 • YouTube
 • Pinterest Sosyal Simge
 • Tumblr Sosyal Simge
png now_edited.png