google-site-verification=b0rZGWwoecbmumPZv2nqKmH9oMRE2kpA01zGSbzckps
top of page

 Led Mask ışık tedavisi ile akneler, sivilceler, akne ve sivilce izleri, cilt lekeleri, ince çizgilere çözüm üreterek kişileri ışıltılı bir cilde kavuşabilirsiniz.
 LED’in İngilizce “lighting emiting diode” kelimelerinin kısaltılmış hali olduğunu ve ışık yayan diod anlamına gelmektedir. Uygulamanın kısaca “ışık tedavisi” olarak adlandırılabilinmektedir, belli dalga boylarındaki renkli ışınları cilde yansıtarak sorunları ortadan kaldırdıklarmaktadır.
Akneler, sivilceler, akne ve sivilce izleri, cilt lekeleri, ince çizgiler ve ışıltılı bir cilt için renklerin gücünden faydalanabiliyoruz. Kliniğimizde dört ana renkten oluşan bir led maske ile tedavilerimizi yapıyoruz. Renkler ortalama birer dakika arayla değişerek hastalarımıza çok amaçlı tedavi kolaylığı sağlıyor. Mavi ışıkla akne, sivilce gibi derin temizlemeye ihtiyacı olan ciltleri yıpratmadan temizleyebiliyor, kırmızı ışıkla tedaviye cildimizin daha derin katmanlarında devam edebiliyoruz.”
CANLI, PARLAK VE IŞILTILI CİLTLER
Mor ışık hamilelik ve güneş lekelerine katkısı çok büyüktür ,Diod’un buradaki yüksek iletkenliğinin de önemi çok büyüktür. Çok önemli bir nokta da bu dört renk aynı zamanda kolajen aktivasyonunu tetikler, cilde ışıltı, parlaklık ve canlılık kazandırır. Rosasea’lı hastalar için de umut ışığıdır.
“Son derece komplikasyonsuz ve konforlu olan maskemize cildi uygun bir temizleyici ile temizleyerek başlıyoruz. Ardından led maskemizi hastamızın yüzüne yerleştiriyoruz. Gözleri ışıktan korumak için özel bir göz bandı ile kapatıyoruz ve cihazımızı çalıştırıyoruz. Hastamızın yarım saat hiçbir acı çekmeden sürenin dolmasını beklemesi gerekiyor.Kişiye özel kullanılabilecek tedavi edici özellikte maskelerle de çalışabiliyoruz.  Maskemiz yaz kış yapılabilir, yaş aralığı yoktur. Genellikle haftada 2 kere 8 ila 10 seans öneriyoruz. Aslında bütün tedavilerde olduğu gibi Led Mask tedavimizde de kişiye ve ihtiyaçlarına uygun bir tedavi protokolü planlamalıyız.”

 Led Maske ışık tedavisi

Gaziantep Led Maske Uygulama Merkezi
Gold Led Maske cilt bakımı
bottom of page