Led Mask ışık tedavisi ile akneler, sivilceler, akne ve sivilce izleri, cilt lekeleri, ince çizgilere çözüm üreterek kişileri ışıltılı bir cilde kavuşabilirsiniz.
 LED’in İngilizce “lighting emiting diode” kelimelerinin kısaltılmış hali olduğunu ve ışık yayan diod anlamına gelmektedir. Uygulamanın kısaca “ışık tedavisi” olarak adlandırılabilinmektedir, belli dalga boylarındaki renkli ışınları cilde yansıtarak sorunları ortadan kaldırdıklarmaktadır.
Akneler, sivilceler, akne ve sivilce izleri, cilt lekeleri, ince çizgiler ve ışıltılı bir cilt için renklerin gücünden faydalanabiliyoruz. Kliniğimizde dört ana renkten oluşan bir led maske ile tedavilerimizi yapıyoruz. Renkler ortalama birer dakika arayla değişerek hastalarımıza çok amaçlı tedavi kolaylığı sağlıyor. Mavi ışıkla akne, sivilce gibi derin temizlemeye ihtiyacı olan ciltleri yıpratmadan temizleyebiliyor, kırmızı ışıkla tedaviye cildimizin daha derin katmanlarında devam edebiliyoruz.”
CANLI, PARLAK VE IŞILTILI CİLTLER
Mor ışık hamilelik ve güneş lekelerine katkısı çok büyüktür ,Diod’un buradaki yüksek iletkenliğinin de önemi çok büyüktür. Çok önemli bir nokta da bu dört renk aynı zamanda kolajen aktivasyonunu tetikler, cilde ışıltı, parlaklık ve canlılık kazandırır. Rosasea’lı hastalar için de umut ışığıdır.
“Son derece komplikasyonsuz ve konforlu olan maskemize cildi uygun bir temizleyici ile temizleyerek başlıyoruz. Ardından led maskemizi hastamızın yüzüne yerleştiriyoruz. Gözleri ışıktan korumak için özel bir göz bandı ile kapatıyoruz ve cihazımızı çalıştırıyoruz. Hastamızın yarım saat hiçbir acı çekmeden sürenin dolmasını beklemesi gerekiyor.Kişiye özel kullanılabilecek tedavi edici özellikte maskelerle de çalışabiliyoruz.  Maskemiz yaz kış yapılabilir, yaş aralığı yoktur. Genellikle haftada 2 kere 8 ila 10 seans öneriyoruz. Aslında bütün tedavilerde olduğu gibi Led Mask tedavimizde de kişiye ve ihtiyaçlarına uygun bir tedavi protokolü planlamalıyız.”

 Led Mask ışık tedavisi

Gaziantep Led Maske Uygulama Merkezi
Gold Led Maske cilt bakımı
 • Facebook Social Icon
 • Twitter Social Icon
 • Google+ Social Icon
 • YouTube Social Icon
 • Pinterest Social Icon
 • Instagram Social Icon

Şehitkamil - Gaziantep - info@nowguzellik.com

© 2021 by PURE. Proudly created with nowguzellik

Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkındaki diğer kaynaklardan ibarettir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla güzellik ve estetik amaçlı açılmış merkezlerde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. BU SİTE KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR.

Bu sitede yer alan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlı olup tüm kişilere uygunluğu hekim kontrolü gerektirir. Sitemizde yer alan doktor uygulamaları sadece poliklinik ve tıp merkezlerinde yapılmaktadır.

SİTE KULLANIM ŞARTLARI

Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.

 • Instagram
 • Facebook Sosyal Simge
 • Twitter
 • YouTube
 • Pinterest Sosyal Simge
 • Tumblr Sosyal Simge
png now_edited.png