google-site-verification=b0rZGWwoecbmumPZv2nqKmH9oMRE2kpA01zGSbzckps
top of page
gaziantep dövme sildirme

Dövme yaptırmak eskiden çok radikal bir karar gibi gözükse de, artık modanın da etkisiyle herkesin sahip olmak istediği, adeta bir aksesuar haline geldi. Dövme sildirmek ise, dövme yaptırmaktan daha zor ve pahalı bir süreç ile gerçekleşiyor.

Bu büyük kararı almadan önce görmeniz gereken ibretlik dövmeleri ve hikayelerini sizler için derledik!

1. Biricik prensimiz Kıvanç Tatlıtuğ'un, kötü bir şaka olduğuna inanmak istediğimiz dövmesi: Only Allah Can Judge Me!!!

gaziantep dövme silme
gaziantep dövme silme

Belki de bu dövmeyi yaptırdığı dönemde, "Only God Can Judge Me" henüz bu kadar ayağa düşmemişti ve mizah ürünü haline gelmemişti... Fakat dönemin şartlarına göre yorumlasak bile, bu dövme hala gülünç derecede kötü görünüyor. Neyse ki prens hazretleri koluna başka dövmeler de ekledi!

2. Fahriye Evcen'in "Fallen Angel" tadında melek kanadı dövmesi!

90'ların en meşhur dövmelerinden olsa da, zamanla büyük bir klişeye dönüşen bu melek kanadı dövmeleri Fahriye Evcen'in sırtında sonsuza dek hatırlanacak...

3. Rihanna'nın ayar veren, karşısındakini susturmak için kullandığı "Şşş" dövmesi; adeta bir utanç!

O kadar kötü bir dövme ki, yorum yapmakta zorlanıyoruz! "Şşşş sus" şakasını yapmak için dövme yaptırılır mı?!

gaziantep dövme silme
gaziantep dövme silme

4. Murat Dalkılıç'ın, Dalkılıç olduğundan şüphemiz olmasın diye yaptırdığı "Dalkılıç" dövmesi.

Bir insan neden soy adını koluna dövüdürür ki? Zaten nüfus cüzdanında yazıyor...

gaziantep dövme silme

12. "Sevgililer bir gün terkeder, en iyisi ailenizden birinin dövmesini yaptırmak" diye düşünüyorsanız da, bir daha düşünün!

6. Sevgili dövmelerinin sonu hiç iyi olmuyor; bir trajik dövme anısı da Hadise'nin tenine kazınmış durumda!

Sinan Akçıl ile sevgili olduğu dönemde, tanıştığı günün tarihini dövme yaptıran Hadise, şu an bu dövmenin üstünü kapattırmış.

7. Sinan Akçıl'ın adı ise artık Ebru Şallı'nın teninde yer alıyor. Tabi bunun için önce eski eşi Harun Tan'in ismini sildirmek zorunda kaldı!

Ebru Şallı, Harun Tan'ın ismini taşırken, Harun Tan da omzunda Ebru Şallı'nın gözünü taşıyordu. Ebru dövmesini sildirdi fakat Harun Tan'ın omzundaki göz dövmesinin ne halde olduğunu henüz bilemiyoruz.

8. Sevgili dövmesi yapıp pişman olmak sadece yerli ünlülerimize özgü değil; Hollywood'dan da bu şekilde pek çok hikaye var. İşte Angelina Jolie ve Billy Bob dövmesi!

Dövmeyi önce sildirdi, sonra da üzerine çok daha düzgün dövmeler yaptırdı. Karizmasını zor da olsa toparladı! Fakat unutmayın, sizin için sildirmek bu kadar kolay olmayabilir!

9. Johnny Depp'in Winona Ryder için yaptırdığı "Winona Forever" dövmesi ise küçük bir değişiklikle "Wino Forever" olarak teninde yer almaya devam ediyor.

Winona'dan ayrıldıktan sonra uzun süre toparlanamayan Depp, dövmenin sadece tek hecesini değiştirmeye kıyabilmiş. "Wino" ise, "Şarapçı" anlamına geliyor. Manidar!

10. Bir zamanlar Antonio Banderas'ın ismini taşıyan Melanie Griffith'in kolundaki dövme silinen kalp, şu aralar boş!

Çift uzun süren bir evlilik yaşamışlardı, fakat hayat işte! Neler olacağı belli olmuyor!

11. Çiftler ayrılmasa bile, isim yazdırma dövmeleri hüsranla sonuçlanabiliyor: İşte David Beckham ve koluna yanlış yazdırdığı Victoria dövmesi...

Yakışıklı futbolcu eşinin ismini Hintçe yazdırmaya çalıştı fakat dövmeci minik bir hata yaparak, "Victoria" yerine "Vihtoria" yazdı. Olsun, önemli olan niyet!

13. "Kimsenin dövmesini yaptırmayacağım, kendim için anlamlı bir şey yaptıracağım" derseniz de, en az on kere daha düşünün! İşte Emre Altuğ ve "Hangimiz Tertemiz" dövmesi!

Fakat "Dalkılıç" dövmesi oldukça olaylı bir dövme; Murat Dalkılıç'ın eski sevgilisi Pelin Sönmez'in bacağında da kendine yer buldu, hatta yuva yıktı!

Sevgilisinin soy adını bacağına dövdüren Pelin Sönmez, Murat Dalkılıç'tan ayrıldıktan sonra Cengiz Çolak ile evlendi. Cengiz Çolak'ın isteğine rağmen bu dövmeyi sildirmemesi ise evliliklerinin sonu oldu.

Boşandıktan sonra, kocası kuş olmuş uçmuş misali, eski kocasının isminin olduğu yere bir kuş dövmesi yaptırarak bu anıdan kurtuldu.

gaziantep dövme silme
gaziantep dövme silme

Şimdi ise Okan Kurt ile birbirlerinin isimlerini ve çocukları hira'nın ismini tenlerinde taşıyorlar!

5. Demet Akalın da ilk kocası Önder Bekensir'in ismini koluna dövdürmüştü.

Gaziantep Dövme Silme
gaziantep dövme silme
dövme silme
gaziantep dövme silme
gaziantep dövme silme
gaziantep dövme silme

İdo Tatlıses de annesinin yüzünü koluna dövdürdü. En iyi dövmecilere gidebilecek kadar zengin olan İdo'nun neden böyle kötü bir iş çıkaran dövmecilere kendisini emanet ettiğine ise bir anlam veremedik.

Babasının yüzünü de koluna yaptırmıştı; sonuç tam bir felaketti!
Sonradan dövmeyi düzelttirdi; fakat sonuç hala yeterince iyi olmadı.

gaziantep dövme silme
gaziantep dövme silme
gaziantep dövme silme

Annesinin yüzünü bir de eline dövdürdü.

Kendi tercihi elbette, fakat yine de pek iyi bir tercih olmadığını söyleyebiliriz.

gaziantep dövme silme

Ne alaka? Neden? 

Bir anlamı vardır, diyoruz ve Emre Altuğ'a dövmesiyle sonsuza dek mutluluklar diliyoruz. Sizlere de dövme yaptırmadan önce çok iyi düşünmenizi tavsiye ediyoruz!

bottom of page