google-site-verification=b0rZGWwoecbmumPZv2nqKmH9oMRE2kpA01zGSbzckps
top of page
lazer-epilasyon-gaziantep-erkek

Erkeklerde kıl yapısı bayanlara göre çok daha koyu ve serttir erkeklerde de artık lazer epilasyon işlemi buz başlıklı lazer sistemi ile hem daha rahat hemde daha acı seviyesini en aza indirgeyerek kusursuz lazer epilasyon hizmetini sizlere sunuyor. Buz başlıklı Lazer Epilasyon sayesinde erkeklerde vücudundaki istemediği kıllara konforlu bir şekilde son verebiliyor,   erkeklerde en çok can yakan bölge olan sakal üstü ve ense bölgeleri bile Buz başlıklı Lazer epilasyon sistemi ile artık  acısız,  ortalama 4 - 6 seansda kusursuz bir lazer epilasyon deneyimine erişebiliyorlar.

Erkeklerde en zor bölgelerden birisi sırt bölgesidir sırt bölgesinde kıllar diğer bölgelere göre çok daha incedir  Alexandrite gibi eski model lazer epilasyon  sistemleriyle istenilen sonucu almak çok zor olduğu gibi çok can yakıcıdır, Ndyag lazer cihazları zaten artık tercih edilen bir teknoloji değildir, 810nm dalga boyundaki diode tabanlı yeni  teknolojisinin FDA belgesi mevcuttur.

Epilasyon denilince artık istenilen, acısız olması ve hızla sonuç vermesidir, Buz Lazer teknolojisi ülkemizde erkeklerin de lazer epilasyon yaptırmaya teşvik eden öncü bir teknolojidir.

Buz Başlıklı Lazer epilasyon sistemi artık erkeklerin de işini çok kolaylaştırmaya başladı vücudunuzdaki istenmeyen tüyler artık size kabus olmaktan çıktı. 

Lazer Epilasyon Yaptırmadan Bilmeniz Gerekenler

1) Sara hastaları lazer epilasyon uygulaması için uygun değillerdir,

2) Beyaz kılları dünyada gören hiçbir lazer cihazı yoktur.

3) Lazer epilasyon seanslarına düzenli girmelisiniz, unutmayın yarım bırakılan tedaviler tetikleme yapabilmektedir.

4) Lazer Epilasyon yapıyorum diyen her yerde uygulama yaptırmayın, unutmayın cildinize temas edecek olan bir lazer ışığı ve yanlış cihazlar ve kişiler elinde size ciddi zararlar verebilir.

5) FDA onayı almamış hiç bir cihaza girmemenizde yarar var, unutmayın ki ülkemizde uzakdoğudan getirtilen ve burada avrupa malı diye satılan yüzlerce lazer cihazı mevcut. Bunlardan kesinlikle kaçınınız.

Erkeklerde Lazer Epilasyon Sonuçları

Acısız lazer epilasyon yapabilen, Buzz Lazer cihazı ile yapılan uygulamalarda memnuniyet oranı yüksektir, sert ve yoğun kıl yapılarıyla bilinen erkek hastalarda acısız ve ağrısız lazer epilasyon uygulama yapılması bile çok büyük bir lükstür. Kısa süren seanslarla kalıcı azalma sağlanır ve her seansta ortalama yüzde 20 azalma olur, ortalama da 5 -7 seans sonunda istenilen sonuç elde edilir.

Erkeklerde Lazer Epilasyon Seansları Süreleri

Lazer Epilasyon Yapılan Bölge Lazer Epilasyon Tedavi Süresi

Omuz ve sırt 20-30 dakika

Kaş Ortası 5-10 dakika

Göğüs 15-30 dakika

Elmacık Bölgesi 5-10 dakika

Sakal Üstü 5-10 dakika

Kollar 15-20 dakika


Erkek Lazer Epilasyon Fiyatları

Erkek lazer epilasyon fiyatları kişinin kıl ve kilo yapısına, yaşadığı il, ilçe ve kliniklere göre farklılık gösterebilir.

Fiyat listesine lazer epilasyon fiyatları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

bottom of page