Erkeklerde kıl yapısı bayanlara göre çok daha koyu ve serttir erkeklerde de artık lazer epilasyon işlemi buz başlıklı lazer sistemi ile hem daha rahat hemde daha acı seviyesini en aza indirgeyerek kusursuz lazer epilasyon hizmetini sizlere sunuyor. Buz başlıklı Lazer Epilasyon sayesinde erkeklerde vücudundaki istemediği kıllara konforlu bir şekilde son verebiliyor,   erkeklerde en çok can yakan bölge olan sakal üstü ve ense bölgeleri bile Buz başlıklı Lazer epilasyon sistemi ile artık  acısız,  ortalama 4 - 6 seansda kusursuz bir lazer epilasyon deneyimine erişebiliyorlar.

Erkeklerde en zor bölgelerden birisi sırt bölgesidir sırt bölgesinde kıllar diğer bölgelere göre çok daha incedir  Alexandrite gibi eski model lazer epilasyon  sistemleriyle istenilen sonucu almak çok zor olduğu gibi çok can yakıcıdır, Ndyag lazer cihazları zaten artık tercih edilen bir teknoloji değildir, 810nm dalga boyundaki diode tabanlı yeni  teknolojisinin FDA belgesi mevcuttur.

Epilasyon denilince artık istenilen, acısız olması ve hızla sonuç vermesidir, Buz Lazer teknolojisi ülkemizde erkeklerin de lazer epilasyon yaptırmaya teşvik eden öncü bir teknolojidir.

Buz Başlıklı Lazer epilasyon sistemi artık erkeklerin de işini çok kolaylaştırmaya başladı vücudunuzdaki istenmeyen tüyler artık size kabus olmaktan çıktı. 

Lazer Epilasyon Yaptırmadan Bilmeniz Gerekenler

1) Sara hastaları lazer epilasyon uygulaması için uygun değillerdir,

2) Beyaz kılları dünyada gören hiçbir lazer cihazı yoktur.

3) Lazer epilasyon seanslarına düzenli girmelisiniz, unutmayın yarım bırakılan tedaviler tetikleme yapabilmekltedir.

4) Lazer Epilasyon yapıyorum diyen her yerde uygulama yaptırmayın, unutmayın cildinize temas edecek olan bir lazer ışığı ve yanlış cihazlar ve kişiler elinde size ciddi zararlar verebilir.

5) FDA onayı almamış hiç bir cihaza girmemenizde yarar var, unutmayın ki ülkemizde uzakdoğudan getirtilen ve burada avrupa malı diye satılan yüzlerce lazer cihazı mevcut. Bunlardan kesinlikle kaçınınız.

Erkeklerde Lazer Epilasyon Sonuçları

Acısız lazer epilasyon yapabilen, BuzLazer - Soprano ICE lazer cihazı ile yapılan uygulamalarda memnuniyet oranı yüksektir, sert ve yoğun kıl yapılarıyla bilinen erkek hastalarda acısız ve ağrısız lazer epilasyon uygulama yapılması bile çok büyük bir lükstür. Kısa süren seanslarla kalıcı azalma sağlanır ve her seansta ortalama yüzde 20 azalma olur, ortalama da 5 -7 seans sonunda istenilen sonuç elde edilir.

Erkeklerde Lazer Epilasyon Seansları Süreleri

Lazer Epilasyon Yapılan BölgeLazer Epilasyon Tedavi Süresi

Omuz ve sırt20-30 dakika

Kaş Ortası5-10 dakika

Bacaklar25–30 dakika

Göğüs15-30 dakika

Elmacık Bölgesi5-10 dakika

Sakal Üstü5-10 dakika

Kollar15-20 dakika


Erkek Lazer Epilasyon Fiyatları

Erkek lazer epilasyon fiyatları kişinin kıl ve kilo yapısına, yaşadığı il, ilçe ve kliniklere göre farklılık gösterebilir. Fiyat listesine lazer epilasyon fiyatları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 • Facebook Social Icon
 • Twitter Social Icon
 • Google+ Social Icon
 • YouTube Social Icon
 • Pinterest Social Icon
 • Instagram Social Icon

Şehitkamil - Gaziantep - info@nowguzellik.com

© 2021 by PURE. Proudly created with nowguzellik

Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkındaki diğer kaynaklardan ibarettir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla güzellik ve estetik amaçlı açılmış merkezlerde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. BU SİTE KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR.

Bu sitede yer alan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlı olup tüm kişilere uygunluğu hekim kontrolü gerektirir. Sitemizde yer alan doktor uygulamaları sadece poliklinik ve tıp merkezlerinde yapılmaktadır.

SİTE KULLANIM ŞARTLARI

Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.

 • Instagram
 • Facebook Sosyal Simge
 • Twitter
 • YouTube
 • Pinterest Sosyal Simge
 • Tumblr Sosyal Simge
png now_edited.png