DÖVME SİLME

istemediğiniz dövmelere dövme silme ile veda edin
Dövme Silme
dövme sildme
Q Switch Lazerle Dövme Silme

DÖVME SİLME

Gaziantep Dövme Sildirme

Vücutta çeşitli desen ve figürler oluşturmaya yarayan ve uygulayıcısına göre son derece ilgi çekici bir görünüm sağlayabilen dövmeler genellikle pek çok kez bir pişmanlık sebebi olmaktan öteye gidemiyor.

Özellikle erken yaşlarda yaptırılmış dövmelerini sildirmek isteyen kişilerin sayısı oldukça fazla. Ancak dövme yaptırma işlemi, deri altına iğne ile mürekkep işleme tekniği ile uygulandığından, çeşitli kimyasallar ya da buna benzer maddeler ile dövme sildirme yapmanız mümkün olamıyor.

Lazerle Dövme Sildirme Nedir?

 

Lazerle dövme sildirme, bu amaç için tercih edebileceğiniz tek yöntem diyebiliriz. Lazerin vücut üzerinde çalışma prensibine göre, koyu renk pigmentleri, açık renk teniniz üzerinde lazer ışınları tarafından tespit edilerek parçalanıyor. Parçalanan pigmentler de terleme yolu ile cildinizden atılıyor.

 

Dövme Sildirme Uygulamasının Başarısı Hangi Faktörlere Bağlı?

 

Kalıcı dövme sildirme işleminin başarısı kullanılan lazer cihazına ve ten renginize yüksek oranda bağlı. Açık tenli kişilerde bu işlem çok daha etkili bir sonuç veriyor.

Buna ek olarak dövme yaşı da başarını oranını etkileyen faktörler arasında yer alıyor. Dövmeniz ne kadar eski ise pigmentler uygulama sonrasında o kadar hızlı dışarı atılacaktır.

 

Dövme Sildirme Uygulamasını Kimlere Uygulamıyoruz?

 

Güzellik salonumuz dövme silme hizmetini yalnızca sağlık durumu yerinde olan kişiler için oldukça hijyenik bir ortamda gerçekleştirmektedir.

 

Hamile bayanlar, hepatit B hastaları, çeşitli kronik cilt hastalıklarını taşıyanlarda bu uygulama yapılmamaktadır. Dövme sildirme hizmetimizin ayrıntılarını ve diğer uygulamaları incelemek için www.nowguzellik.com adresini ziyaret edebilirsiniz.