DÖVME SİLME

Q Switch Lazerle Dövme Silme

DÖVME SİLME

 

Gaziantep Dövme Sildirme

Vücutta çeşitli desen ve figürler oluşturmaya yarayan ve uygulayıcısına göre son derece ilgi çekici bir görünüm sağlayabilen dövmeler genellikle pek çok kez bir pişmanlık sebebi olmaktan öteye gidemiyor.

Özellikle erken yaşlarda yaptırılmış dövmelerini sildirmek isteyen kişilerin sayısı oldukça fazla. Ancak dövme yaptırma işlemi, deri altına iğne ile mürekkep işleme tekniği ile uygulandığından, çeşitli kimyasallar ya da buna benzer maddeler ile dövme sildirme yapmanız mümkün olamıyor.

Ancak bunun için profesyonel destek sağlayan güzellik salonumuzu tercih edebilirsiniz.

 

Lazerle Dövme Sildirme Nedir?

 

Lazerle dövme sildirme, bu amaç için tercih edebileceğiniz tek yöntem diyebiliriz. Lazerin vücut üzerinde çalışma prensibine göre, koyu renk pigmentleri, açık renk teniniz üzerinde lazer ışınları tarafından tespit edilerek parçalanıyor. Parçalanan pigmentler de terleme yolu ile cildinizden atılıyor.

 

Dövme Sildirme Uygulamasının Başarısı Hangi Faktörlere Bağlı?

 

Kalıcı dövme sildirme işleminin başarısı kullanılan lazer cihazına ve ten renginize yüksek oranda bağlı. Açık tenli kişilerde bu işlem çok daha etkili bir sonuç veriyor.

Buna ek olarak dövme yaşı da başarını oranını etkileyen faktörler arasında yer alıyor. Dövmeniz ne kadar eski ise pigmentler uygulama sonrasında o kadar hızlı dışarı atılacaktır.

 

Dövme Sildirme Uygulamasını Kimlere Uygulamıyoruz?

 

Güzellik salonumuz dövme silme hizmetini yalnızca sağlık durumu yerinde olan kişiler için oldukça hijyenik bir ortamda gerçekleştirmektedir.

 

Hamile bayanlar, hepatit B hastaları, çeşitli kronik cilt hastalıklarını taşıyanlarda bu uygulama yapılmamaktadır. Dövme sildirme hizmetimizin ayrıntılarını ve diğer uygulamalarımızı incelemek için www.nowguzellik.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 • Facebook Social Icon
 • Twitter Social Icon
 • Google+ Social Icon
 • YouTube Social Icon
 • Pinterest Social Icon
 • Instagram Social Icon

Şehitkamil - Gaziantep - info@nowguzellik.com

© 2021 by PURE. Proudly created with nowguzellik

Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkındaki diğer kaynaklardan ibarettir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla güzellik ve estetik amaçlı açılmış merkezlerde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. BU SİTE KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR.

Bu sitede yer alan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlı olup tüm kişilere uygunluğu hekim kontrolü gerektirir. Sitemizde yer alan doktor uygulamaları sadece poliklinik ve tıp merkezlerinde yapılmaktadır.

SİTE KULLANIM ŞARTLARI

Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.

 • Instagram
 • Facebook Sosyal Simge
 • Twitter
 • YouTube
 • Pinterest Sosyal Simge
 • Tumblr Sosyal Simge
png now_edited.png