dermapen microiğneleme gaziantep

Dermapen Micro İğneleme

dermapen dermaroller cilt yenileme micro iğneleme

Kalıcı cilt kusurlarının giderilmesi ve yaşlanmaya bağlı cilt elastikiyetinin yitirilmesi gibi bulguların azaltılması adına keşfedilen tekniklerin sayısı her geçen gün artmaktadır.

 

Kişinin kendi kanı ile gençleşmesinden tutun botox ve dolgu uygulamalarına kadar pek çok teknolojinin tercih edildiği bu gençleşme tekniklerinden oldukça yeni ve etkili olan ise dermapen yöntemi olmaktadır. Micro iğneleme tekniği olarak da bilinen bu yöntem oldukça basit bir prensip ile çalışmaktadır.

 

Dermapen Uygulaması Ne İşe Yarar?

 

Dermapen uygulamasının amacı temelde, cildin yenilenme mekanizmasını uyararak yeni, taze cilt dokusunun oluşmasını tetiklemektir. Böylece, cilt üzerinde meydana gelmiş çatlaklar, ince çizgiler, dudak çevresi ve üzerinde oluşmuş çizgiler hızlı bir şekilde yok edilmektedir.

Aynı zamanda yara izleri, sivilce, suçiçeği izleri, sivilce oyukları ve güneş lekelerinin de bu şekilde iyileştirilmesi sağlanmaktadır. Temelde bir leke tedavisi yöntemi olmasa da dermapen lekelerin giderilmesi açısından da oldukça faydalı bir uygulama olmaktadır.

 

Micro İğneleme Nasıl Yapılır?

 

dermapen tedavi yönteminde, öncelikle cildin iyice temizlenmesi ve arındırılması gerçekleştirilir. Cildiniz, cilt tipinize uygun solüsyonlar ile dezenfekte edildikten sonra, cildin en değerli dokusu olan epidermis dokusuna zarar verilmeden micro iğneleme tekniği ile cilt üzerinde gözle görülmeyen kanüller açılır.

 

Bu uygulama sonrasında gerekli besleyici cilt solüsyonları cilt dokusu desteklenir ve toplamda 4 haftalık aralıklar ile 4 seans olmak üzere aynı işlemler tekrarlanmaktadır.

Dermapen Dermaroller (Micro İğneleme)

 • Facebook Social Icon
 • Twitter Social Icon
 • Google+ Social Icon
 • YouTube Social Icon
 • Pinterest Social Icon
 • Instagram Social Icon

Şehitkamil - Gaziantep - info@nowguzellik.com

© 2021 by PURE. Proudly created with nowguzellik

Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkındaki diğer kaynaklardan ibarettir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla güzellik ve estetik amaçlı açılmış merkezlerde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. BU SİTE KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR.

Bu sitede yer alan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlı olup tüm kişilere uygunluğu hekim kontrolü gerektirir. Sitemizde yer alan doktor uygulamaları sadece poliklinik ve tıp merkezlerinde yapılmaktadır.

SİTE KULLANIM ŞARTLARI

Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.

 • Instagram
 • Facebook Sosyal Simge
 • Twitter
 • YouTube
 • Pinterest Sosyal Simge
 • Tumblr Sosyal Simge
png now_edited.png