MERKEZİMİZE SIKÇA SORULAN SORULAR Randevumu nasıl yeniden planlayabilirim?

Rezervasyon yaptırdım, şimdi ne olacak?


14 Mart'tan sonra danışmanız için rezervasyon yapılmışsa, 08503033310 nolu whatsapp hattımıza mesaj göndererek danışmanızı merkezimiz tekrar faaliyete girince kolayca yeniden planlayabilirsiniz.
Paket satın aldım, şimdi tedavilerime ne olacak?


Merkezimiz sadece geçici olarak kapalıdır ve yeniden açıldıktan sonra tedavileriniz normal şekilde devam edecektir.Paketinizdeki tüm tedavileri alabilmeniz için tüm paketleri kapattığımız süreye kadar uzatacağız.
Merkezinizin ne zaman yeniden açıldığını nasıl bileceğim?


E-posta ve SMS ile sizinle iletişime geçeceğiz, kaydolmak isterseniz lütfen buraya tıklayın. Bu arada en son bilgiler için web sitemizi düzenli olarak ziyaret edin ve kolay başvuru için bu sayfaya yer işareti koymanızı öneririz. Bizi Facebook, Twitter ve Instagram sosyal kanallarımızdan da takip edebilirsiniz.
Lazer epilasyon randevularımı ertelemek sonuçlarımı etkiler mi?


Tedavide bir gecikme doğal olarak tedavinin nihai sonuçlarını geciktirir, ancak yine de iyi sonuçlar göreceksiniz. Daha önce elde ettiğiniz sonuçlar geri alınmayacak ve tedaviniz tekrar başladıktan sonra daha fazla gelişme görmeye devam edeceksiniz. Now Güzellik'de, tedavi planınızın en iyi sonuçları vermesini sağlamak için sürekli olarak tedavi sonuçlarını gözden geçiririz ve yapmaya devam edeceğiz.
Ne kadar süre kapalı kalacaksınız?


İçişleri bakanlığı yönergeleri dahilinde çalışmaya devam edeceğiz ve bunu yapmanın güvenli olduğu bildirildikten sonra tekrar açacağız. En son bilgilerden haberdar olmak için e-postalarımıza veya SMS'lere kaydolabilirsiniz. Güncellemeler için web sitemizi ziyaret edin - kolay başvuru için bu sayfaya yer işareti koymanızı öneririz. Bizi Facebook, Twitter ve Instagram sosyal kanallarımızdan da takip edebilirsiniz.
Güzellik Merkezleri neden kapalı?


Mevcut durumun ışığında merkezimiz COVID-19 ve hükümetin kapanma yönü ışığında geçici olarak kapalıdır.
Aktif bir ödeme planım var, ödemelerim yine de alınacak mı?


Daha önceki yapmış olduğunuz ödemeleriniz koruma altındadır ve kalan ödemelerinizi tahsil etmeye devam edeceğiz. Bununla birlikte, finansal taahhütlerin bu süre zarfında endişe verici olabileceğini biliyoruz, finans planınızı görüşmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin. Lütfen otomatik ödemenizi iptal etmeyin, çünkü bu imzalanmış şart ve koşullarınızı ihlal eder ve hesabınızında güncellemeler olabilir.
Tedavi programımın bir parçası olarak planlanan zamanda lazer epilasyon tedavimi planlayamazsam sonuçlarım nasıl etkilenir?


Çoğu durumda 2 ila 3 aylık bir gecikme, tedavinizin sonucunu etkilemez. Nihai sonuçların elde edilmesi daha uzun sürecektir.
Merkeziniz kapalı olduğu için ürünleri nasıl satın alabilirim?


Bir online mağazamız var ve sipariş gönderiyoruz. Bununla birlikte, COVID-19'daki mevcut durum nedeniyle teslimat normalden biraz daha uzun sürebilir, tahmini süre yaklaşık 4-6 gün. Online mağazayı ziyaret etmek için buraya tıklayın.